26 Ekim’de Grand Wyndam Otel’de gerçekleşen ve bu sene “The MisFit” teması ile büyük ilgi odağı olan Marketing Meetup’da Destex Digital olarak yerimizi aldık!

Her yıl önemli konuşmacıları ağırlayarak pazarlama dünyasına ilişkin birçok konuya değinen ve ilham yaratan Marketing Meetup, bu yıl Uyumsuzlar temasını ele aldı. 1 yıllık online deneyimin ardından pazarlama dünyasının önemli isimleri ve marka temsilcileri bir arada idi.

Think Neuro CEO’su Doç. Dr. Yener Girişken Nöro pazarlama ve insan algısına dair iyi bir giriş yaparken Boğaziçi Caz Korosu Sanat Yönetmeni Masis Aram Gözbek tutkulardan  vazgeçmemenin mükemmel sonuçlarına değindi. Etkinlikte The Hammers Award ödülleri de sahiplerine teslim edildi.

Destex Digital olarak bizler Marketing Meetup’ın dijital sponsorluğunu üstlendik. Tüm ekibimiz etkinlikte yer aldı. Aynı zamanda etkinlik salonuna markaların “Dijitalde Kazanan Tarafta Olmaları” adına gizemli Squid Game kartları yerleştirdik. Büyük ilgi gören çalışmamıza ilişkin marka temsilcilerine dijital reklamcılık adına önemli tavsiyelerde bulunduk.

Uzay temalı standımız ve Astronotumuzun etkinlikte ilgi odağı olması bizleri de çok memnun etti. Dijital pazarlama konusunda ilham yaratan böylesi önemli bir etkinlikte destekleyiciler arasında olmaktan mutluluk duyduk!

Etkinliğe dair paylaşımımızı aşağıdan izleyebilirsiniz.