Bir reklamdaki ilk cümlenin tek amacı,
ikinci cümleyi okumanızı sağlamaktır.

Google, her saniye gerçekleşen 2,5 milyon arama ile arama motoru pazar payına hakimdir.

Google Ads; Doğru şekilde kurulduğunda ve yönetildiğinde, yeni müşteriler edinmek için en iyi kaynaklardan biridir.

Peki İşletmeniz Bu Pazardan Ne Kadar Faydalanıyor?

İnsanlar sitenizi nasıl buluyor? Hangi sayfalar popüler ve hangi aramalar onları oraya getiriyor? Analizler, başarıyı ve daha fazlasını ölçmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm verilere sahiptir.

googlereklamajansi-m1

Reklam Bütçenizi
Daha Etkili Kullanın!

Bugün birçok reklam yanlış stratejiler nedeniyle binlerce gereksiz tıklama alıyor. Araştırma sonuçlarına göre yanlış kurgulanan veya ihmal edilen kampanya maliyetlerinin %46’sı çöp oluyor. Bu durum işletmenize ciddi bir ciro kaybı doğurabilir.

Doğru bir strateji ile bütçenizi koruyabilir ve bunu kazanca çevirebilirsiniz.

Peki Nasıl?

Bütçenizi doğru yönetebilmek için, raporlama, kampanya oluşturma ve reklam sahtekarlığı gibi reklam harcamalarının diğer yönlerini de otomatikleştiren yönetim araçları kullanmalısınız.

Tüm bu süreçlerde işletme olarak bu yönetimi doğru sağlamak zor olabilir. Bu nedenle işlerinizi profesyonel bir ekibe teslim etmeniz gerekebilir. 

Google Premier Partner rozetine sahip Destex Digital ekibi işletmenize kusursuz bir reklam deneyimi sunar.

Reklamlar size hem zaman hem de maliyet kaybı yaratıyorsa, uzman ekibimizle bu sorunu hemen çözebilirsiniz.

  Google Analytics

  BAŞARI HİKAYELERİ

  SEO Ajansı, arama motoru optimizasyonu için web sitenizi en iyi noktalara ulaştıracak ajanstır. SEO çalışmaları ile organik aramalarda ilk sıralara yerleşebilir ve reklam ücreti ödemeden satış oranlarınızı yükseltebilirsiniz. Böylelikle hem web siteniz Google dostu – kaliteli bir site haline gelir hem de marka bilinirliğiniz satış oranlarınızla doğru orantılı şekilde artar.

  Bir SEO ajansı ile çalışarak dijital dünyanın güçlü noktasında yerinizi alın. Markanız büyüsün ve potansiyel kitleniz artık sizi marka isminiz ile arasın! SEO çalışmaları profesyonellik gerektirir. Rakiplerin incelenmesi, anahtar kelimelerin analiz edilmesi ve rakiplerin hangi kelimeler üzerinde ne şekilde çalıştığının araştırılması gerekir. SEO çalışmaları hassasiyet barındırır. Gösterilen küçük artı bir eylem dahi sitenizi spam’a düşürebilir. Bu nedenle sağlıklı davranmanızda yarar vardır.

  Kaliteli bir SEO süreci yürüteceğiniz SEO Ajansı arayışında iseniz 9 yıllık tecrübemiz ile sizlere de çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız. SEO ajansımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

  E-Ticaret SEO çalışmaları, markaların elde edilen başarıyı görmesi ile birlikte büyük bir ivme kazanmıştır. Tıpkı diğer SEO çalışmaları gibi E-ticaret noktasında da anahtar kelime hedefli ilerleme kaydedilir. Doğru analizler ile anahtar kelimelerin belirlenmesi ve site üzerinde bu anahtar kelimeye yönelik çalışmalar yapılması gereklidir. Aynı zamanda blog alanları ile Google robotlarına sektör ile ilişkin güncel bilgiler veren aktif bir web sitesi olduğunuzu göstermeniz gerekir.

  E-ticaret SEO çalışması yaparken kategori bazlı çalışmak ve hedef kitleye yönelik doğru anahtar kelime analizi yapmak doğru ilerlemek anlamı taşır. Potansiyel kitlenizin arama dili hakkında analiz yapabilirsiniz. Bunun dışında mutlaka rakiplerinizi incelemeniz gerekir. Rakiplerinizin başarılı olduğu anahtar kelimeleri analiz etmelisiniz. E-ticaret için SEO çalışırken rakiplerinizin yaptığını yapmalı ve aynı zamanda onların yapmadıklarını da yapmaya yönelmelisiniz.

  Destex Digital olarak kurulduğumuz günden bugüne profesyonel ekibimiz ile SEO hizmeti sunuyoruz. E-ticaret SEO çalışmaları için uzman bir ekiple yola çıkmak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Kurumsal SEO için firma olarak tamamen sizlere uygun içerikler üretiyor ve firma prestijinize uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman SEO ekibimiz web sitenizin ihtiyaçlarını saptar ve tüm gereklilikleri önem sıralaması dahilinde planlar. Ardından kurumsal SEO çalışmalarınıza start verilir. Çalışma döneminde izlenen tüm yol sizlere haftalık raporlar şeklinde iletilir. Destex Digital kurumsal SEO çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ekibimiz sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır.

  SEO Nasıl Yapılır, sorusu hemen hemen tüm markaların kafasında mevcut bir soru. SEO profesyonel incelemeler, analizler ve özgün çalışmalar ile yapılmaktadır. Sitenizin doğru analizleri edilmesi ve eksiklerin doğru zamanlarda giderilmesi gerekir. Aynı zamanda sitenizin içerik, video vb. noktalar ile güncel tutulması ve yararlı bilgiler vermesi önemlidir. Bu nedenle SEO yapmak alanda uzmanlık gerektirir. Ajansımızın SEO ekibi sizlere bu noktada uzman desteği sunar. Siteniz için doğru adımlar atılır ve arama motorundaki konumunuz belirtilen süre içerisinde talep ettiğiniz noktaya ulaşır. SEO ile ilgili detaylı bilgi almak, çalışma aşamalarını öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.