White Rose


Otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından olan White Rose;, kuruldugu tarihten bu yana uzmanlaştığı her alanda, ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunulan hizmetlerinin bilimselliği ve kalitesi ile zirvede yer tutmuş, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir otomasyon kuruluşu olmuştur.


Ürettiği özel çözümler ve gösterdiği özveri ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağıdır. Üstün teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan ürünler ve 173 bayi, servis ve destek ağı ile Türkiye'nin her bölgesindeki müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.


Hedef


Markanın Türkiye’de bilinirliğini arttırmak, hedef kelimelerinde arama sonucu sayfalarında görünür bir şekilde listelenmesini sağlamak ve ziyaret oranlarını arttırmak. Tüm bunların doğrultusunda Arama motoru dostu bir web sitesi ortaya çıkarmak. Kullanıcıların arama sorgularına yönelik karşılaştığı sayfaların alaka düzeyini kontrol etmek ve dönüşüme etki sağlamak.


Çalışmalar


Sektör, rakip, yurt dışı, site içi ve anahtar kelime analizleri doğrultusunda eksiklerimizi belirledik. Anahtar kelimelerin önemli bir kısmında varlık göstermeyen ve ziyaret oranlarında gördüğümüz düşük grafiği yukarı çekebilmek için sayfa optimizasyonları ve SEO uyumlu içerik üretimi ile geliştirme çalışmalarına başladık. Ziyaretçilerine hizmet kategorilerinde bilgi edinebilecekleri veriler ileterek, sayfada kalma sürelerini uzattık.


Geri dönen ziyaretler ve yeni ziyaretler arasında grafiği oldukça iyi bir şekilde yükselttik. Aynı zamanda sayfada kalma süresi ve sayfalar arası derinliği 2 ve üstü seviyelere getirerek alt hizmet veya diğer içeriklere ziyaretçileri yönlendirmeyi başardık.   Aşağıdaki tablo Ekim - Kasım - Aralık 2018 Organik trafik verilerini göstermektedir; 

white rose seo çalışmaları

Çalışma başlangıcı ile; Organik trafikten edinilen 3 aylık istatistikler (Ocak-Şubat-Mart)  2019

white rose seo çalışmaları


Sonuç


Aylık gösterim sayısı (organik arama sonucu) ortalama 1.365 ziyaretçi oldu. White Rose, son 6 aylık veriler göz önünde bulundurulduğunda 9,702 tıklama ve 124,488 arama sonuçlarında gösterim aldı. Ortalama anahtar kelime konumu 20,2’ye eriştirildi. 34 anahtar kelimede ilk sayfa başarısı sağlandı.


Sektör rekabeti yoğun ve zor olan bazı anahtar kelimelerin istatistikleri;   (Aşağıdaki liste detaylı kelime listesi değildir.)Çalışmalara başlandığında 29 kelime ile arama sonuçlarına etki ederken, bu gün önemli hizmet kelimeleri dahil 95 farklı kelime ile arama motoru sonuçları sayfasına etki edilmiştir.

WHITE ROSE MÜŞTERİ YORUMLARI


 
white rose yorum
WHITE ROSE

Destex Digital'in alanlarında yetenekli personelleri ile SEO ve Google Ads çalışmalarında kısa sürede arzu ettiğimiz noktalara ulaştık. İlgili ve çalışkan bir ekipleri var. Çalışmalarıyla firmamıza katkı sağlayan Destex'e teşekkürlerimizi sunarız.
SOSYAL MEDYADA BİZ