TASARIMA MI İHTİYACINIZ VAR ? Tamam... size bu konuda da yardımcı olacağız


Web tasarım, günümüzde işletmelerin müşterileri ile ilk olarak iletişim kurduğu platformdur. Firmanın kurumsal duruşuna uygun şekilde hazırlanan web sitesi tasarımı işletmenizin sektördeki duruşunu ve kullanıcıların karar verme süreçlerini önemli oranda etkiler. Günümüz internet dünyasında artık kullanıcılar bir işletme ile ilgili bilgi sahibi olabilmek adına internette arama yapar ve işletmeniz hakkında ilk bakacağı yer web siteniz olur. Bu anlamda doğru kurgulanmış, kolay kullanılabilir, mesajınızı net olarak veren firmanızın kurumsal duruşunu sergileyen ve en son teknoloji ile tasarlanmış bir web sitesi büyük önem teşkil etmektedir.


Elbette ki yine günümüzün teknoloji dünyasında olmaz ise olmazlardan bir tanesi de yapmış olduğumuz web sitesi tasarımı'nın Google ve kullanıcı dostu olmasıdır,bu anlamda Google'ın dikkat ettiği bir çok kriter vardır resimlerinizin optimize edilmiş olması,sayfa açılış sürenizin hızlı olması, ssl sertifikası, her sayfa ve ürün için ayrı ayrı kurgulanmış title, description ve keyword lerinizin olması gibi. Destex Digital ekibi olarak web site tasarımınızın sonuçu olarak bir yatırım getiriside elde etmenizi hedefliyoruz. Bu anlamda bazı temel SEO ayarlarınızı yaparak web sitenizi size teslim ediyor ve 1 yıl ücretsiz teknik destek sağlıyoruz 

 

"İYİ TASARIM BİR RÖNESANS TAVRIDIR"

 

ÖNCE SİZİ DİNLİYORUZ

 

Kurumsal kimliğinizi yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış web siteleri tasarlıyoruz.

 

GELİŞTİRİYORUZ

 

Yaptığımız kapsamlı analizler ve araştırmalar neticesinde hızlı ve düzgün şekilde nasıl bir web sitesi ile ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili önerilerde bulunuyoruz.

KUSURSUZ UYUMLULUK

 

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung vb.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, vb.) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

SEO UYUMLU ALT YAPI

 

Tüm arama motorlarına ve seo alt yapısına uyumlu tasarımlar ile daima zirveyi hedeflemekteyiz.

 

GÜVENLİ VE SORUNSUZ

 

Yazılım uzmanlarımız tarafından yapılan özel güvenlik çözümleri ile size güvenli ve sorunsuz hizmet sağlıyoruz.

PROFESYONEL DESTEK

 

7/24 profesyonel ve hızlı destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor.

 

KURUMSAL WEB SİTELERİ

Kurumsal web sitesi günümüzde işletmelerin müşterileri ile ilk olarak iletişim kurduğu platformdur. Firmanın kurumsal duruşuna uygun şekilde hazırlanan web sitesi tasarımı işletmenizin sektördeki duruşunu ve kullanıcıların karar verme süreçlerini önemli oranda etkiler. Günümüz internet dünyasında artık kullanıcılar bir işletme ile ilgili bilgi sahibi olabilmek adına internette arama yapar ve işletmeniz hakkında ilk bakacağı yer web siteniz olur, bu anlamda doğru kurgulanmış, kolay kullanılabilir, mesajınızı net olarak veren firmanızın kurumsal duruşunu sergileyen ve en son teknoloji ile kodlanmış bir web sitesi büyük önem teşkil etmektedir.

  
MOBİL WEB SİTELERİ

Mobil web sitesi olmayan Bir web sitesininin masaüstü sürümünün mobil bir cihazdan görüntülenmesi ve kullanılması kullanıcılar zordur ve bunun bir sonucu olarak mobilden web sitenize giren kullanıcıların büyük çoğunluğu web sitenizden herhangi bir işlem (satın alma,form doldurma vb..) yapmadan ayrılacak buda size para kaybettirecektir Kullanıcının, mobil uyumlu olmayan sürümü okuyabilmek için sıkıştırma veya yakınlaştırma yapması gerekebilir. yapılan araştırmalara göre Kullanıcılar bunu moral bozucu bir deneyim olarak görür ve büyük olasılıkla siteden çıkarlar. Alternatif olarak, mobil web sitesi ile uyumlu sürüm kolayca okunabilir ve çok daha rahat kullanılabilir.artık günümüzde insanların masaüstü veya laptoplardan çok internete akıllı telefonlarından çok daha fazla kullandığı gerçeği ile karşı karşıyayız tüm bunları düşündüğünüzde eğer hala bir mobil web siteniz yoksa geç bile kalmış sayılırsınız

 

 

www.tedronesans.k12.tr/mobil
www.lavinia.com.tr
www.pacci.com.tr
www.5yuz60.com
 


LANDING PAGE - MICRO PAGE

Landing Page, belirli bir hedefe ve aksiyona ulaşmak için (form doldurmak, video reklam izlemek, bir açıklama okumak veya bir ürün satın almak gibi çok çeşitlendirilebilir) kitleye veya amaca yönelik özel olarak tasarlanmış sayfalardır. Temel amaç bir geri dönüşüm sağlamaktır. Landing Page’lerdeki en önemli ayrıcalık ise bu geri dönüşümlerin ölçülebilir olmasıdır. Bu sayede yatırımlarınızın, karlılığınıza olan etkisini görebilirsiniz.

 HTML 5 BANNERLAR

Durağan görsellerin aksine HTLML 5 banner’da ki hareketli banner tasarımları ve reklam modellerinin kullanılması müşteri odaklı çalışmada daha pozitif sonuçlar getirmektedir. HTML 5 banner tasarımları falsh ve benzeri uygulamaların rafa kaldırılması sonucunda tercih edilen en güçlü,müşteri odaklı yazılım halini almıştır.

 

 


 


SOSYAL MEDYADA BİZ