ÖLÇEMEZSEN İYİLEŞTİREMEZSİN


İnternette ki veri hacmi çok yüksek boyutlara ulaşmış durumdadır. İstatistiklere göre 2020’de ulaşılacak veri miktarının 2009’un 44 katı olacağı öngörülmektedir. Bu da internet ortamında yeni bir oyun alanı yaratıyor “Büyük Veri” Veri toplamak, veriyi takip etmek ve veri analizi yapmak kadar zordur. Çünkü veriyi ne kadar optimum seviyede alırsanız takip etmek ve analiz yapmak bir o kadar kolaylaşır. Veri hacminin yüksek olduğu bu ortamda web sitenize veya mobil uygulamanıza gelen kullanıcıların alakasız olması hem veri takibini hemde veri analizini zorlaştırabilir. Aynı zamanda size zaman ve para kaybettirebilir. Bu yüzden profesyonel ekibimiz optimum seviyede topladığı verileri işleyerek daha kısa sürede sonuca ulaşmanızı sağlar.

 

 


Raporlama


Toplanan verilerin anlaşılır bir şekilde raporlanması stratejik değişikler yapılmadan önce fikirlerin belirlenmesi konusunda bize kaynak sağlamaktadır . Destex Digital ekibi toplanan verilerin size net ve yalın bir şekilde raporlamasını sağlayarak hakimiyet sağlar.


Veri Analizi


Web siteniz yüksek veri hacmi sayesinde kullanıcılarınızla konuşuyor. Peki onları ne kadar anlıyorsunuz ? Kullanıcıların web sitenizi ziyaret ettiği zaman ki davranışlarında ne anlatmak istediklerini anlamak en önemli noktadır. Doğru bir veri analizi, başarıya giden yolun ilk adımlarıdır. Doğru veri analizi bilgi, tecrübe ve doğru araçlarla sağlanır. Destex Digital olarak en son teknolojiyi kullanıyor ve bu büyük veriyi size para kazandıracak şekilde yorumluyoruz.

 
 

AKSİYON PLANI


Destex Digital optimum seviyede topladığı verileri net bir şekilde raporlayıp bilgi ve tecrübesiyle yaptığı analizler ile ölçümlediği kullanıcı davranışları sonucunda size en doğru stratejiyi sunarak kullanıcıların web sitenizde veya mobil uygulamanızda daha fazla zaman geçirmesine, dönüşümlerinizi arttırmanıza, kaybettiğiniz müşterilerinizi geri kazanmanıza, yatırım getirinizi arttırarak işinizi büyütmenize yardımcı olur.

 


Uyumsoft Google Ads Başarı Hikayesi

SOSYAL MEDYADA BİZ