VAKA ÇALIŞMALARIMIZ

Google AdWords
Eminevim

Sosyal Medya
Burgan Bank

Google AdWords 
Sanko Holding
İNCELE

Sosyal Medya 
Türkiye Petrolleri

Sosyal Medya 
Filiz Fidanoğlu Group

SEO 
Asortie Mobilya
 

Destex Digital olarak yürüttüğümüz pazarlama stratejilerimiz müşterilerimizle tanışma evresi şeklinde başlayıp onlara başarılı bir dijital güç oluşturma noktasında son bulan büyük bir serüvene sahip. Dijital pazarlama, geniş ve farklı yolları bulunan bir alan. Bu alan üzerinde doğru ilerlemek, başarıya ulaşma noktasında önemli bir rol oynuyor. Sektöre göre doğru yönde ilerlemek ve doğru dijital ürünleri seçmek başarı yüzdesini büyük oranda etkiliyor.


Bizler, tüm dijital çalışmalarımızda profesyonel ekibimiz ile entegre hareket ederek çalışma sağlıyoruz. Öncelikle müşterilerimizin istek ve hedeflerini anlıyoruz. Ardından bu hedefe ulaşılabilmek adına nasıl ilerlememiz gerektiğine dair araştırmalar gerçekleştiriyoruz. Araştırma ve detaylı analizlerimiz sonucunda müşterilerimizin hedeflerine ulaşabilmeleri için hangi dijital ürünleri kullanmaları ve bu doğrultuda nasıl bir çalışma yapılması gerektiğine dair raporlama sağlıyoruz.


Çalışmalarımızda çeşitli kilit noktalar var. Rakip analizi yapmak, rakiplerinizin iyi oldukları alanları tespit etmek ve onlardan daha iyi olabilmek için yapılabilecek noktaları saptamak, başarılı bir dijital çalışma yürütmek için uygulanması gereken hususlardır. Tüm bu noktaların sonrasında Destex Digital, operasyonlarına başlar!


Dijital pazarlama adına planlanan tüm noktalar analiz, ölçüm ve raporlar eşliğinde yürütülür. Ardından performans ve dönüşümler değerlendirilir. Doğru strateji ile kazanılan dijital güç hem ekibimizi hem de müşterimizi her zaman mutlu eder.


Destex Digital olarak müşterilerimizi dinlemek, anlamak, müşterilerimize artı değer katmak ve bu doğrultuda profesyonel çalışmalar gerçekleştirmek en önemli iş prensibimizdir.


SOSYAL MEDYADA BİZ