Uyumsoft Bilgi Sistemleri - Başarı Hikayesi Video


Uyumsoft 1997 yılından bugüne global iş dünyasının teknolojik dönüşümüne, yenilikçi yaklaşımlar ve akılcı iş modelleri ile rehberlik ediyor.Yurtiçi ve yurtdışında, alanında lider olan farklı sektör ve ölçekteki şirketlere ‘çözümleri’ sunmaktadır. %100 Türk sermayeli bir şirket olan Uyumsoft, Türkiye’nin öncü bilişim firmalarından birisi olarak, 10 farklı ülkede, 6 farklı lokasyonda 200’den fazla çalışanı ve 250’den fazla iş ortağı ile binlerce işletmenin kurumsal gelişimine eşlik ediyor ve güçlü adımlarla devam ediyor.
 

 


Önce Kampanya Stratejisini Beliredik


Müşterimizin dijitalden beklenti ve hedeflerine göre sektörü için uygun olabilecek Google Ads reklam modellerini belirleyerek işe başladık. İlk aşamada form sayılarını arttırmak için Google Arama ağı ve Google Remarketing reklam modellerini tercih ettik. Ayrıca marka bilinirliğini arttırmak için Google Görüntülü reklam ağı, Youtube ve Gmail reklam modellerini kullandık.


Google Ads Kampanya Kurgusu


Arama ağında oluşturulacak kampanyaları belirledik. Sektörle ilgili anahtar kelimelerin arama hacimlerini tespit ettik. Doğru anahtar kelime seçimlerini gerçekleştirdik. Kalite puanlarını en iyi seviyeye getirecek Search Kampanya kurgusu yapıldı.


Uyumsoft’un web sitesine girmiş ve ayrılmış kullanıcılara 540 gün boyunca geçerli olacak bir Remarketing listesi oluşturuldu.


Görüntülü reklam planlayıcıyı kullanarak müşterimizin reklamlarını konumlandıracağımız yerleşim, konu, demografi ve ilgi alanlarını saptadık. Bu kriterlere göre de kampanya kurgumuzu oluşturduk.


Gmail reklamlarında oluşturulacak kampanya kurgusunu belirledik. Çeşitli hedeflemeler ile reklam grupları oluşturduk.


Uyumsoft ile çalışmaya başladığımız ilk 6 aylık süreçte reklam kampanyalarındaki dönüşüm oranlarını %65 arttırdık.

Uyumsoft tıklanma oranlarında ise %63’lük bir artış elde ettik.

%47 oranında bir dönüşüm yani form başı maliyet düşüşü sağladık.SOSYAL MEDYADA BİZ