Ücretsiz SEO Analizi

 

Ücretsiz SEO analizi ile profesyonel ekibimiz, sitenizi SEO kriterlerine göre analiz eder. Bizimle iletişime geçerek arama motorlarında daha fazla görünür hale gelebilirsiniz. Organik trafiğinizi ve web sitenizden aldığınız dönüşümü arttırmak adına arama motorlarında nasıl daha iyi bir konum elde edebileceğinize dair tüm detaylar uzman SEO ekibimiz tarafından tarafınıza iletilmektedir.

 

Sitenizin Google'daki güncel durumu hakkında (anahtar kelime, site hızı, index durumu, meta etiketler, robots.txt, mobil uyumluluk, site haritası...) gibi önemli sıralama faktörlerini analiz edip yapılması gereken iyileştirmeler hakkında size yardımcı olabiliriz.Daha Fazla Olası Satış ve Müşteri Kazanın!

 

Google'da saniyede 40.000 arama yapılıyor. Günlük bazda bu arama sayısı 3,5 milyara denk geliyor. Ve unutmayın kullanıcıların %85'i ikinci sayfayı incelemiyor. Yaptığımız seo analizi sonuçlarına göre web sitenizde yapmanız gereken iyileştirmeler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve arzu ettiğiniz takdirde bizimle bir seo sözleşmesi imzalayarak web sitenizi hak ettiği konuma getirebilirsiniz.


 

SEO Analiz Araçları Nelerdir?

 

Başta Google Search Console olmak üzere SEMRUSH, Yandex Metrica, Ahrefs, Similarweb, Woorank ve Moz gibi analiz araçları ile sitenizin mevcut durumunu ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Böylece doğru adımlar ile profesyonel şekilde ilerliyorsunuz.


 

Kazanmak isteyen işletme sahipleri için somut bir SEO stratejisi oluşturduk!

 

Unutmayın ki müşterileriniz sizi bulamıyorsa bir web sitesine sahip olmanın anlamı yoktur. Görünürlüğünüzü artırmak ve somut sonuçlar sağlamak için içerik, teknik ve diğer tüm detayları ele alan bir ekibimiz var. Hemen şimdi sağ üst butona tıklayarak SEO ekibimiz ile iletişime geçebilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Analiz, SEO çalışmalarında en önemli detaydır. Bu sayede eksiklerinizi, güçlü ve zayıf yanlarınızı tespit edebilirsiniz. Rekabet analizleri ile rakiplerinizin adımlarını takip edebilir ve konumunuzu koruyabilirsiniz.

 

SEO uzmanlarımız, web sitenizle ilgili tüm teknik yönleri, büyük arama motorlarıyla uyumlu olacak şekilde çözümleyecektir. Denetimler SEO araçları aracılığıyla ve web sitesinde manuel olarak gezinerek yapılmaktadır. Tüm çalışmalar özelleştirilmiş ve şeffaf SEO raporlamaları ile tarafınıza sunulur. Böylece çalışmalara hakim olabilir ve ilerleyiş grafiğini gözlemleyebilirsiniz. Çalışma süresince belirli periyodlar ile anahtar kelime sıralama analizi de ekibimiz tarafından proje yöneticisine iletilmektedir.

 
 
 
BAŞARI HİKAYELERİ
 
 
asortie mobilya vaka çalışmaları
Asortie Mobilya’nın anahtar kelime konumunu 11,5’e düşürdük, 500 kelimede arama sonucu varlığı oluşturduk.
Hikayesini oku
Lindström Türkiye vaka çalışmaları
Arama sonuçları görünürlüğüne %100 katı sağlandı ve 31 anahtar kelimede ilk sayfa başarısı elde edildi.
Hikayesini oku
White Rose vaka çalışması
Arama sonuçları görünürlüğüne %100 katı sağlandı ve 95 anahtar kelimeyle sonuçlarda görünüm elde edildi.
Hikayesini oku
 
 SOSYAL MEDYADA BİZ