Twitter Reklamları

 

Türkiye’de yaklaşık 7.2 milyon Twitter kullanıcısı bulunuyor. Twitter reklamları, bağlı bulunduğu alan ve benzersiz reklam çeşitliliği ile tweetlerinizi ve videolarınızı hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz en popüler sosyal medya reklam platformlarındandır. Eğer özelleştirilmiş bir kitleye hitap etmek istiyorsanız Twitter’da farklı hedefleme seçenekleri ile reklamlarınızı ilgili kişilere sunabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi potansiyel kitlenize ulaştırmak ve marka bilinirliğinizi arttırmak için siz de Twitter reklamlarını kullanabilirsiniz. Geniş fiyatlandırma seçenekleri ve farklı reklam modelleri ile sizde markanızı ön plana çıkarın!

 
 
 
Twitter reklam ajansı

 

Twitter reklam ajansı

 

Twitter reklam ajansı

 

 
 
 

Twitter Reklam Modelleri

Twitter reklamları da dahil olmak üzere tüm sosyal medya platformlarında doğru reklam modelini kullanmak başarı ile doğru orantılıdır. Hedef kitlenin ilgisine en uygun modeli tercih etmek, etkileşim ve dolayısı ile dönüşümü arttıran en önemli faktördür.

 
  • Sponsorlu Gündem (Promoted Trend)
  • Sponsorlu Tweet (Promoted Tweet)
  • Sponsorlu Hesap (Promoted Account)
  • Web Sitesi Tıklamaları (Web Site Cards)
  • Uygulama Yükleme ve Etkileşim (App installs)

 
 
 

Neden Twitter Reklamları?


Twitter reklamlarını kullanmak son derece akılcı bir stratejidir. Marka hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Twitter reklamlarında bütçe optimizasyonları yapabilir ve dönüşüm oranlarını takip ederek bütçenizi ayrıştırabilirsiniz. Hastagler arasında gösterdiğiniz reklamlar, daha fazla etkileşim elde etmenize ve marka prestijinizi arttırmanıza yarar sağlar. Gündem içi reklamlar ile çok daha fazla potansiyel müşteri yle iletişime geçebilirsiniz. Gelişmiş algoritma ile reklamlarınızı yalnızca ilgili kitleye eriştirebilir ve gereksiz bütçe kaybı düşüncesine geride bırakabilirsiniz. Dijital planınıza her kampanyanızda yeni reklamlarla devam edebilir, düşük performans gösterenleri çıkartabilirsiniz.

 
 

Twitter'da Reklam Vermeye Başlayın


Twitter’da reklam vermek için reklam hesabı kullanmanız gerekir. Bütçe değişiklikleri ve reklam kampanyaları gibi tüm detayları reklam hesabı üzerinden inceleyebilir – düzenleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve tanışmak için sağ üst köşedeki butona tıklayarak bize Merhaba diyebilirsiniz!

 SOSYAL MEDYADA BİZ