Sosyal Medya Reklamları


Sosyal medya ekibimiz, markanıza ya da ürünlerinize ait reklam stratejisini belirler. Bu stratejiyi uygular, yönetir ve proje sorumlusuna raporlar. Bugün birçok büyük, orta ve küçük ölçekli firmalar sosyal medyanın sağladığı birçok olanaktan faydalanmaktadır. Sosyal ağların etkileşim üzerinde firmalara sağladığı dönüşüm oranları oldukça büyük oranda seyretmektedir.

 

Neden Sosyal Medya Ajansı?

 

Sosyal medya alanları ile ilgili en dikkat edilmesi gereken kısım, medyanın asıl döngüsünün dijital ortamlarda daha hızlı akış almasıdır. Artık insanlar medyayı Televizyon, radyo ve gazete gibi alanlardan çok sosyal platformlar yani dijital medyalar aracılığı ile sıkı takip etmektedir. Sosyal medyanın haberleşme kaynağını kullanmanın yanı sıra birçok aktivite, kampanya, yardımlaşma ve bunun gibi diğer etkinliklerinde kullanım payı yüksektir. Firmalar için öncesinde araştırmaları yerinde yapan potansiyel müşteriler artık dijital platformlarda! Nokta atışı yaparak sizde aradığını bulacak müşteriyi sosyal medya aracılığı ile siz kendinize çekebilirsiniz.

 

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal ağlar ile kişisel ya da firmanıza özel ağ yaratabilirsiniz. Sosyal medya ajansı ile bu hesapların yönetimini daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek, dönüşümlerinizde elde edeceğiniz oran çok daha iyi olacaktır.

 

Sosyal medya danışmanlığı ile markanızın kullanıcıları ile etkileşimini daha sağlıklı yürütürsünüz. Potansiyel müşterilerinize doğru yerde ve doğru zamanda reklamlarınızı göstermeniz hem dönüşüm oranlarını hem de marka değerinizi arttıracaktır. Ayrıca sosyal medya reklamları için detaylı analiz en kilit noktadır. Doğru optimize edilmiş sosyal medya reklamları ile daha az harcama fazla dönüşüm elde edersiniz.

 

Sosyal Medya Reklam Ajansı ile;

 

- Reklamlarınız, hedef kitle analizi ve doğru zamanlama,

- Hedef ve gösterim sürelerinin ayarlanması düşük bütçe ve doğru dönüşümler,

- Kampanyalarınızın etkili sloganları ve görselleri ile sosyal medya reklamlarınızın optimize edilmesi

- Detaylı raporlama ve kampanyaların detaylı bilgisine erişerek reklam hesabınızın yönetimini daha etkili ve doğru bir şekilde sürdürebilirsiniz.

 

Sosyal medya uzmanı ile bütçenizi doğru harcayarak, doğru hedef kitleye ulaşırsınız. Tüm bunların devamında hedef kitlelerinize ulaşarak markanızı büyütüp, satış oranlarını yükseltirsiniz. Sürekli araştırmalar ile kampanyalarınıza önerilerde bulunuyor, sosyal medya alanında daha canlı bir kimliğe sahip olmanızı sağlıyoruz.
SOSYAL MEDYADA BİZ