SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU


Web sitelerinin arama motorlarında üst sıralara çıkması adına yapılan çalışmaların tümüne SEO denir. Search Engine Optimization ( arama motoru optimizasyonu ) kısaltması olan SEO ulusal ve yerel firmaların doğal aramalarda bulunabilir olmak adına sürekli tercih ettiği bir hizmettir. SEO hizmetinden yararlanan bir web sitesi yapılan planlamalar ve çalışmalar doğrultusunda arama motoru dostu bir yapıya sahip olacaktır. Günümüzde dijital pazarlama fonksiyonlarını tam manası ile çalıştıran firmaların bütününe yakını, arama motoru optimizasyonuna yatırım yapmaktadırlar. Arama motoru optimizasyonunun doğal aramalarda bulunabilir olmanın yanında diğer dijital pazarlama kanallarının da performansını arttırdığı bilinmektedir. Çağın yenilikleri ile beraber internet dünyası hızla büyümeye devam ederken; potansiyel müşterilere de ulaşılabilecek en kısa yol haline gelmiştir. Sizde hızla büyüyen web dünyasında organik aramalarda rakiplerinizi geride bırakarak, firmanızı müşterilere sunulan ilk seçenek haline getirin. 

 

SEO Uzmanı "Destex Digital"


Yüzlerce web sayfasının ilk sıralara yükselişinde önemli rol oynadık. Marka bilirliğini arttırmak ve güncel SEO teknikleri ile sektörünüzün ilk tercih edilen web sitelerinden olmak istiyorsanız işi uzmanına bırakın.!

 

Destex Digital kurulduğu günden bu yana müşterileri için SEO danışmanlığı hizmetini titizlikle sürdürmekte. Hemen hemen birçok sektörde SEO çalışmaları yürütmüş olan Destex Digital, her geçen gün arama motoru optimizasyonu konusunda tecrübelerine bir yenisini daha eklemekte ve mutlu müşterileri ile birlikte yolculuğuna devam etmektedir.

 

 

 

REFERANSLAR

 

BURGAN BANK

Bankacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından Burgan Bank’a sağlamış olduğumuz optimizasyon desteği ile sadece 1 ayda %23 oranında organik hit artışı yakalanmıştır. Site içi SEO çalışmaları ile Burgan Bank web sitesini kullanıcı dostu bir hale hedeflenmiştir. Yapılan KPI takiplerinde daha fazla yarar sağlayan kelimeler saptanmış ve bu kelimeler için özel çalışmalar planlanarak, organik sıralama ve organik hit artışının yüksek ivme ile sürdürülmesi amaçlanmaktadır.

RÖNESANS HOLDİNG (TED RÖNESANS)

Türkiye’nin öncü eğitim kuruluşu olan TED Rönesans’ın organik aramalarını artırmak için yapmış olduğumuz optimizasyon çalışmaları sonucunda %80 oranında organik hit artışı ve istenilen kelimelerde 1. Sayfada gösterim elde etmiş bulunmaktayız. TED kolejine hizmet vermeye devam ederken ileri SEO yöntemleri kullanarak her geçen gün SEO projemizi geliştirmekteyiz.

TEKTAS.COM

Bir Gülaylar altın markası olan firma Türkiye’nin en popüler online mücevher sitesi olan tektas.com için yaptığımız ileri düzey seo çalışmaları sonucu arama hacmi yüksek kelimelerde ilk sayfalarda konumlanmıştır. Diğer yandan günlük ziyaretçi yüzdesi %592 oranında büyük bir artış göstermiştir.

TESBİHANE

Tesbih ve erkek takı sektöründe rekabete ortak olan Tesbihane, marka sürecine girip, stratejik ve planlı bir optimizasyon çalışması ile Seo alt yapısı oluşturmayı hedeflemiştir. Bu amaç doğrultusunda dijital pazarlama ile marka algısı oluşturularak, marka farkındalığı ve bilinirliğinin arttırılması sağlanmıştır. Sürecin sonunda %480 lik bir büyüme ile Organik trafik ve doğal arama sonuçlarında görünürlük artışı göstermiştir.


SOSYAL MEDYADA BİZ