İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ


Tanıtım faaliyetlerimizin dijital çalışmalarını birlikte yürüttüğümüz süreçte, zorlu ve stresli süreci olağanüstü çaba, sahiplenme, hızlı çözüm ve dönüşleri için Destex Digital ekibine teşekkür ederiz.

 

Gamze Okumuş
İstanbul Ticaret Üniversitesi

 

SUNUM | SABANCI ÜNİVERSİTESİ


E-Store konusunda ekibinizin gösterdiği ilgi ve profesyonellikten dolayı oldukça memnunuz. Firmanız ile uzun vadeli bir ortaklığımızın olmasını umuyorum.

 

Özgür Ekin FELEK
İş Geliştirme Sorumlusu

 

DEDEMAN HOTELS & RESORT


Destex aracılığıyla bilinirliğimizi ve aramalarda bulunurluğumuzu sürekli olarak arttırdık Her daim ulaşılabilir ve yeniliklere açık Destex ekibi sayesinde kampanyalarımızın emin ellerde olduğuna eminiz

 

Çağrı AYYILDIZ
Rezervasyon ve Gelirler Müdürü

 

SANKO HOLDİNG


Samimiyetle yoğrulmuş üstün ilgi , alaka ve gayretiniz için teşekkür etmek istiyorum.Pek çok durumda bizi bizden önce düşünmeniz, hızlı ve doğru çözümlemeyle gelmeniz çalışmalarımız esnasında pek faydalı oldu.

 

Alp CENGİZBAY
Doosan Pazarlama Müdürü

 

ALTINKILIÇ GIDA


Destex Digital ile birlikte Yürüttüğümüz Dijital kampanyalar ile hem marka bilinirliğimizi artırmayı hemde satış rakamlarımızı arttırmayı başardık,Yoğun ilgi ve emekleri için tüm Destex Digital ekibine teşekkür ederiz

 

Eren Altınkılıç
Pazarlama & Satış Müdürü

 

ASORTİE MOBİLYA


Gerek arama motorları optimizasyonu, gerek sosyal medya ve adwords konularında yıllardır mutlu ve samimi bir içtenlikle çalıştığımız Destex Digital her projemizde tüm çabaları ile yanımızda oldu. Asortie Mobilya ailesi olarak Destex ekibine çok teşekkür ederiz.

 

Murat Erat
Yönetim Kurulu Başkanı

 

KONE


Destex İle Yıllardır sürdürdüğümüz iş ortaklığımızdan çok memnunuz.yürüttüğümüz Google AdWords reklamları ile web sitemizin bilinirliğini ve aramalarda görünürlüğümüzü aynı zamanda lead adetlerimizde fazlası ile yükseldi kendilerine ilgi, alaka ve destekleri için teşekkür ederiz

 

Burak Tekirli
Pazarlama & Satış Müdürü

 

GREYDER


Destex Ekibinin sahip olduğu; başta sektör ve iş tecrübesi olmak üzere, iş disiplini ve vizyonu sayesinde GREYDER olarak SEM alanında beraberce güzel işler başarmaktayız.

 

Özgür TALİ
E-Ticaret Sorumlusu

 

WHITE ROSE


Destex Digital'in alanlarında yetenekli personelleri ile SEO ve Google Ads çalışmalarında kısa sürede arzu ettiğimiz noktalara ulaştık. İlgili ve çalışkan bir ekipleri var. Çalışmalarıyla firmamıza katkı sağlayan Destex'e teşekkürlerimizi sunarız.

 

Soner Dilek
Tasarım ve Medya Sorumlusu

 

TESBİH KENTİ


Rekabetin oldukça yoğun olduğu bir sektörde faaliyet göstermekte olan firmamızın online satış tarafı olan tesbihkenti mağazamız için, seo anlamındaki ihtiyaçlarımızı karşılamak adına Destex Digital ekibi çözüm ortaklığı sağladık. Çalışmalarda ciddi anlamda başarı elde ettik. Google gibi büyük arama motorlarındaki yükselişimizi raporlar ile destekleyerek sunan Destex Seo ekibine teşekkür ederiz.

 

Murat İPLİKÇİOĞLU
E-Ticaret sorumlusu

 

TEK TAŞ


Destex ekibinde çalışanların bilgi birikimini ve pratik tecrübesini projeye aktarmada çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Çabuk düşünebilen ve etrafa analiz yapabilen bir ekibe sahipsiniz.

 

Gizem SOYUPAK
tektaş.com E-Ticaret Sorumlusu

 

TESBİH EVİM


Destex Reklam ve İdeaSoft çözüm ortaklığında çalışmaktan memnunum. Destex Reklam ile düşük maliyetlerle yüksek performanslar alıyoruz. Ekibin bizi olumlu yönde yönlendirmeleri ile site içi optimizasyonumuzuda üst seviye çıkarttık.

 

Erdal KESER
tesbihevim.com

 

SEMERŞAH TURİZM


Destex Digital ekibi, çok yardımsever bir ekip. Hangi konuda olursa olsun rahatlıkla fikir alışverişi yapabiliyorsunuz. Bizleri anlama çabaları ve vakitlerini bizlere harcama istekleri noktasında olağanüstü cömertler. Ayrıca güler yüzlülükleri ve işe olan hakimiyetleri de son derece etkileyici.

 

Sedat Çakır
Pazarlama & Satış Müdürü

 

BAHÇE MODASI


Bilgi Çağı içerisinde, teknolojinin de hızla gelişmesi e-ticâret sektörünün farklı dinamizm ögelerini bünyesine dâhil etmesini zorunlu kıldı. Bu nispetle; sorgulama, hedef kitle belirleme, analiz ve kuram gibi birçok farklı reklam planlaması profesyonel hâle geldi. Destex, tüm bu planlamaları herkesten öte bir düşünceyle gerçekleştirerek farkını ortaya koyuyor. Bize ve müşterilerimize karşı en uygun çözümü de, Destex sâyesinde işlevsel hâle getirmiş oluyoruz.

 

Gürkan Canpolat

 

TURSAL PASLANMAZ


Yıllardır çalıştığımız, bize göre sektörün en iyilerinden biri olan Destex Reklam,Güler yüzüyle ve sıcak ilişkileriyle işimize ve kazancımıza çok büyük katkıları olmuştur.Bütün çalışanlarına yürekten teşekkür eder, başarılar dileriz. İyi ki varsınız.

 

Murat Salkaya
Firma Sahibi

 

BAŞBOĞA ÇADIR BRANDA


Destex Digital ile hem SEO hem de Adwords konusunda çalışmaya başladıktan sonra sıralamalarımız ve performansımızda kısa sürede gözle görülür bir fark yakaladık ve bu fark zaman içerisinde katlanarak arttı. Bize çalışmalarımızın her alanında profesyonel bir ekiple çalıştığımızı hissettirdiler ve en önemlisi ihtiyaç duyduğumuz her an taleplerimize efektif ve hızlı şekilde geri dönüş yaptılar. Destex Digital ailesine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.’

 

Ozan Başboğa
Firma Sahibi

 

ÇEVRE KOLEJİ


Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Destex Reklam ile yürüttüğümüz Google AdWords reklamları ile geçen yılın aynı döneminine göre kayıt sayımızda %100 büyüme sağladık.

 

Beste CENGİÇ
Kurumsal İletişim Sorumlusu

 
SOSYAL MEDYADA BİZ