DEDEMAN HOTELS & RESORT


Destex aracılığıyla bilinirliğimizi ve aramalarda bulunurluğumuzu sürekli olarak arttırdık Her daim ulaşılabilir ve yeniliklere açık Destex ekibi sayesinde kampanyalarımızın emin ellerde olduğuna eminiz

 

Çağrı AYYILDIZ
Rezervasyon ve Gelirler Müdürü -

 

SANKO HOLDİNG


Samimiyetle yoğrulmuş üstün ilgi , alaka ve gayretiniz için teşekkür etmek istiyorum.Pek çok durumda bizi bizden önce düşünmeniz, hızlı ve doğru çözümlemeyle gelmeniz çalışmalarımız esnasında pek faydalı oldu.

 

Alp CENGİZBAY
Doosan Pazarlama Müdürü -

 

ALTINKILIÇ GIDA


Destex Digital ile birlikte Yürüttüğümüz Dijital kampanyalar ile hem marka bilinirliğimizi artırmayı hemde satış rakamlarımızı arttırmayı başardık,Yoğun ilgi ve emekleri için tüm Destex Digital ekibine teşekkür ederiz

 

Eren Altınkılıç
Pazarlama & Satış Müdürü - www.altinkilic.com

 

KONE


Destex İle Yıllardır sürdürdüğümüz iş ortaklığımızdan çok memnunuz.yürüttüğümüz Google AdWords reklamları ile web sitemizin bilinirliğini ve aramalarda görünürlüğümüzü aynı zamanda lead adetlerimizde fazlası ile yükseldi kendilerine ilgi, alaka ve destekleri için teşekkür ederiz

 

Burak Tekirli
Pazarlama & Satış Müdürü - www.kone.com.tr

 

GÜLAYLAR


Yıllardır devam eden Gülaylar Altın ve Destex iş birliği ile ve birlikte yaptığımız onlarca projeyi düşündüğüm de şunu açıkça ifade edebilirim; "Destex kesinlikle artı değer katıyor ve fark yaratıyor." Teşekkürler.

 

Bahar ALTUN
Gülaylar Altın E-Ticaret Sorumlusu -

 

GREYDER


Destex Ekibinin sahip olduğu; başta sektör ve iş tecrübesi olmak üzere, iş disiplini ve vizyonu sayesinde GREYDER olarak SEM alanında beraberce güzel işler başarmaktayız.

 

Özgür TALİ
E-Ticaret Sorumlusu -

 

TEK TAŞ


Destex ekibinde çalışanların bilgi birikimini ve pratik tecrübesini projeye aktarmada çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Çabuk düşünebilen ve etrafa analiz yapabilen bir ekibe sahipsiniz.

 

Gizem SOYUPAK
tektaş.com E-Ticaret Sorumlusu -

 

TESBİH EVİM


Destex Reklam ve İdeaSoft çözüm ortaklığında çalışmaktan memnunum. Destex Reklam ile düşük maliyetlerle yüksek performanslar alıyoruz. Ekibin bizi olumlu yönde yönlendirmeleri ile site içi optimizasyonumuzuda üst seviye çıkarttık.

 

Erdal KESER
tesbihevim.com -

 

SEMERŞAH TURİZM


Destex Digital ekibi, çok yardımsever bir ekip. Hangi konuda olursa olsun rahatlıkla fikir alışverişi yapabiliyorsunuz. Bizleri anlama çabaları ve vakitlerini bizlere harcama istekleri noktasında olağanüstü cömertler. Ayrıca güler yüzlülükleri ve işe olan hakimiyetleri de son derece etkileyici.

 

Sedat Çakır
Pazarlama & Satış Müdürü - www.semersahturizm.com

 

ÇEVRE KOLEJİ


Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Destex Reklam ile yürüttüğümüz Google AdWords reklamları ile geçen yılın aynı döneminine göre kayıt sayımızda %100 büyüme sağladık.

 

Beste CENGİÇ
Kurumsal İletişim Sorumlusu -

 
SOSYAL MEDYADA BİZ