LinkedIn Reklamları

 

LinkedIn verilerine göre şuanda toplam kullanıcı sayısı 630 Milyon. Bu platformun aylık aktif kullanıcı sayısı 303 milyon olduğu biliniyor. Bu birçok kullanıcı ve daha da önemlisi, doğrudan hedefleyebileceğiniz birçok potansiyel müşteri demek. LinkedIn'de reklam vermek, nitelikli potansiyel müşteriler ve dönüşüm sağlama olasılığı en yüksek olanları bulmak için reklam harcamalarınızı demografiye odaklamanıza olanak tanıdığı için diğer B2B şirketleriyle bağlantı kurmanın en etkili yollarından biridir. LinkedIn reklamları; satın alma ve potansiyel satış için bir numaralı pazarlama aracınız olabilir. Ancak doğru teknoloji, uzmanlık ve kontrollü yönetilmelidir. 
 

LinkedIn Reklam Modelleri

- Sponsorlu İçerik


- Doğrudan Sponsorlu İçerik


- Sponsorlu InMail


- Metin Reklamlar


- Dinamik Reklamlar


- Potansiyel Müşteri Oluşturma Formları
LinkedIn Kitleniz için Özel Reklamlar


Neredeyse her şirket LinkedIn'de var. LinkedIn dünyadaki en büyük iş ağıdır, bu nedenle rakiplerin ne yaptığını anlamak çok önemlidir. Ana rakiplerinizin ne kadarının reklam yaptığına, en fazla reaksiyona neden olan güncelleme türlerine ve platformdaki hangi faktörlerin onlara en çok yardımcı olduğunu ölçmek için sürekli bir analiz yapıyoruz. Bu, kampanyanın önemli ayarlamaları için bize yardımcı olur ve başarılı olmasının yanı sıra, aynı zamanda pazara hükmetmeniz için fikirler verir. 

 

LinkedIn, potansiyel müşteri olasılığı yüksek ve kaliteli müşteriler için farkındalık yaratan bir B2B ağ aracı olarak mükemmeldir. LinkedIn Reklam Ajansı yardımıyla, sektöre, işletme büyüklüğüne veya diğer özel ilgilere göre hedefleme yaparak LinkedIn’in tüm potansiyelinden yararlanabilirsiniz. 
 
BAŞARI HİKAYELERİ
 
 
Gelişim Üniversitesi vaka çalışmaları
Gelişim Üniversitesi 2018 Kayıt Döneminde Türkiye'nin En Çok Kayıt Alan 3. Üniversitesi Oldu
Hikayesini oku
Türkiye Petrolleri vaka çalışmaları
Türkiye Petrolleri'nin 1 ayda Facebook sayfa eylemleri %50 oranında artış gösterdi.
Hikayesini oku
İstanbul Ticaret Üniversitesi vaka çalışmaları
İstanbul Ticareti Üniversitesinin 20189 Tercih Döneminde doluluk oranını %91,5 e çıkarttık
Hikayesini oku
 
 


Uyumsoft Google Ads Başarı Hikayesi

SOSYAL MEDYADA BİZ