Google Alışveriş - Ürün Listeleme Reklamları


Ürün Listeleme Reklamları ile e ticaret sitenizdeki ürünleri resim, fiyat ve genel ürün bilgilendirmesinin gösterecek şekilde Google arama motorunda yayınlayarak, daha doğru trafik almanızı sağlamak ve satın alma işlemi yüksek, nitelikli müşterileri hedeflemiş oluruz. Perakende Satış stratejinizin dijital alanda en aktif şekilde kullanılmasını sağlayan ürün listeleme reklamları, sitenizin veri feedlerinden yararlanarak daha fazla ürününüzün yayın almasını sağlayacağı gibi, AdWords reklam kampanyaları ile de dilediğiniz ürün envanterinizin özel etiketler sayesinde dilediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Dilediğiniz ürünün ayrıntılı şekilde performanslarını ölçmenizi sağlayacak olan etkili filtreleme sayesinde satış stratejilerinize ne şekilde yöne vereceğinizi de kolayca belirlemenizi sağlayacaktır. Böylelikle dilediğiniz ürün veya ürün envanteriniz için tıklama başı maliyetlere dilediğiniz bütçeleri belirleyebileceksiniz.
Merchant Center Reklamları

 

 

 

Geniş Raporlama


Ürün guruplarınızın yapısı nasıl olursa olsun size ürün özelliklerine göre veya bireysel ürünler için benzersiz filtreler ve segmentasyon performans verilerini sağlar.

 

 

Ürün Listeleme Reklamlarının Avantajları


Ürün listeleme - Google Alışveriş reklamlarının yapılan araştırmalara göre satışa dönüşme oranı diğer reklam türleri ile kıyaslandığında 6 kat daha fazladır...

 


Perakende Merkezli Kampanya Yönetimi


Ürün Listeleme kampanyaları size, öne çıkartmak istediğiniz öğeler için ürün gruplarını doğrudan AdWors ürün envanteri oluşturmanıza olanak sağlar. E-ticaret sitelerinin, dijital alanda daha karlı tıklama alabildikleri yeni bir Google AdWors aracı olan Merchant Center (alışveriş kampanyaları) Kampanyası, Destex Dijital hesap uzmanları tarafından da profesyonel şekilde kullanılmaktadır.
SOSYAL MEDYADA BİZ