Bu metin Destex Digital :İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığı ltd.şti 'ye ait (https://www.destexdigital.com ve https://rapor.destexreklam.com/) internet sitelerinin gizlilik politikasıdır.


Destex Digital :İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığı ltd.şti ye ait (https://www.destexdigital.com ve https://rapor.destexreklam.com/) internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmaktadır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk ve mahkeme kararı olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.


Destex :İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığı ltd.şti ye ait (https://www.destexdigital.com ve https://rapor.destexreklam.com/) internet sitelerine üyelik başvurusu sırasında kullanıcıdan İşletmelerine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler Destex Reklam tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.


Destex Reklam:İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığı ltd.şti ye ait internet sitelerine (https://www.destexdigital.com ve https://rapor.destexreklam.com/) yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ve Paypal gizlilik politikaları dahilinde şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.


Destex :İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığı ltd.şti ye ait internet sitelerine (https://www.destexdigital.com ve https://rapor.destexreklam.com/) üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki İşletmelerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular (info@destexdigital.com) e-posta adresine yapılmaktadır.


Destex İnternet Reklamcılığı Hizmetleri ve Danışmanlığı ltd.şti
Cemal Sururi sokak halim meriç plaza
Mecidiyeköy,34387 İstanbul Türkiye
SOSYAL MEDYADA BİZ