Google Görüntülü Reklam Ağı


Google Görüntülü Reklam Ağı, dünyanın lider görüntülü reklam ağı konumundadır,Dünyadaki İnternet kullanıcılarının %90'nına ulaşan Google Görüntülü Reklam Ağı her ay 1 milyardan fazla kullanıcıya 1 trilyonun üzerinde reklam gösterimi sunar, Görüntülü reklam ağında reklamlarınızı yaklaşık 1 milyondan fazla Google anlaşmalı web sitesinde yayınlayabilirsiniz. Kullanıcılar çevrimiçi zamanının %95’ini içerik web sitelerinde geçiriyor. Sizde Görüntülü reklam ağını kullanarak talep olmadığı zamanlarda bile çevrimiçi kişilere reklamlarınızı göstererek talep yaratabilirsiniz. Görüntülü Reklam Ağını farkındalık yaratmak, kampanyanızı daha geniş kitlelere ulaştırmak ve dönüşümlerinizi arttırmak için kullanabilirsiniz.

 

 

 

Görüntülü Reklam Ağı Hedefleme Teknolojileri


Anahtar Kelime Hedefleme : Seçmiş olduğunuz anahtar kelimeler web sitesinin içeriği ile eşleştiğinde reklamlarınız gösterilir.

Konu Hedefleme : Sunmuş olduğunuz hizmet veya ürünle alakalı olan konuları seçtiğinizde reklamlarınız bu kategoride olan sitelerde yayınlanır Örneğin; Seçmiş olduğunuz konu “ Gayrimenkul” ise reklamlarınız “emlaksektoru.com.tr” web sitesinde yayınlanabilir.

Yerleşim Hedefleme : Reklamlarınızda Google anlaşmalı web sitelerini hedefleyebilirsiniz. Reklamlarınızı farklı hedefleme varyasyonlarını bir arada kullanarak yayınlayabilirsiniz.

 

 


REMARKETING NEDİR ?


Remarketing, markaların mesajını güçlendirir, akılda kalma ve hatırlanma oranını yükseltir. Remarketing uygulayan işletmeler, sektörde rakiplerine karşı avantaj sağlayabilir.Web sitenize bir kod eklenir. Bu kod yardımıyla web sitenize gelen kullanıcıların bilgisayarlarına çerez bırakılır. Kullanıcılar web sitenizden çıkıp başka web sitelerinde gezinirken Google reklam alanlarında reklamınızı görür. Remarketing kişilerin ürün veya hizmeti satın almadan önceki karar sürecinde sürekli reklamlarınızın gösterilmesini sağlayarak hem marka bilinci oluşturmaya hem de web sitenize geri dönüşmelerini sağlayarak dönüşüm işlemi gerçekleştirme oranlarını arttırmaya ciddi katkı sağlamaktadır. Remarketing kullanarak Sitenizdeki bounce (ilk sayfadan çıkış) oranlarını düşürebilirsiniz,Dönüşüm oranlarınızı,satışlarınızı yükseltebilirsiniz, web Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sürekliliğini sağlayabilirsiniz ve en önemliside markanızın hatırlanma oranını ciddi ölçüde arttırabilirsiniz.

 

SOSYAL MEDYADA BİZ