Pergama, yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarını benimseyerek sektördeki varlığını daha da güçlendirmek için ünlü tasarım ajansı Destex Digital ile iş birliği yaptı. Destex Digital’in tasarım ajansı olan Fame and Noble, yaratıcı ekibi ile içecek markası Pergama’nın kreatif çalışmalarını yönetti.

Pergama, üç neslin mirasını taşıyan köklü bir markadır. Akdeniz’in güneşle ıslanmış özünü yansıtan Pergama, buzlu çaydan maden suyuna, gazlı alkolsüz içeceklere ve enerji içeceklerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bu iş birliği sayesinde Pergama, marka kimliğini özgün ve etkileyici tasarımlarla daha da güçlendirme fırsatı buldu. Birçok ödüle sahip kreatif reklam ajansı Fame and Noble tarafından marka kimliğine özel web site tasarımları yapıldı. Bu tasarımlar, Pergama’nın benzersiz ve çekici dünyasını tüketicilere en iyi şekilde sunmayı hedefliyor.

Projelerdeki özgün tasarımlarımızı keşfetmek ve daha fazla bilgi almak için Fame and Noble’ı ziyaret edebilirsiniz. Dijital dünyada öne çıkmak için Türkiye’deki ilk ve tek 7 Google ödüllü ajansı olan Destex Digital ile iletişime geçebilirsiniz.