Destex Digital Ajans Başkanımız Ozan Emrah Ünal,  iş dünyası ve dijital dönüşüm konularında özgün  içerikler üreten Pazarlamasyon ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi!

Röportaj da 15 yıllık sektör tecrübesi ile Ozan Emrah Ünal,  dijital reklamcılık sektörünün gelişimini değerlendirdi. Pandemi sürecinin dijitale olan etkisi ve müşteriyi anlamanın başarıya ulaşmadaki rolünden söz eden Ünal, aynı zamanda Bir Premier Partner Ajansı olmanın müşterilere sunduğu ayrıcalıklara da değindi.

Sektörün her geçen gün gelişmesi ve dijitaldeki yeni adımları görmek heyecan verici.

Pazarlamasyon Dergisi'nin Yeni Sayısında Dijital Reklamcılık Sektörünü Değerlendirdik!Ünal, dijital reklamcılığın kazandığı ivmenin sonucunda markaların aslında dijital mağazalarının fiziksel mağazalardan çok daha değerli olduğunu anlamasını ve bu anlamda  her geçen gün gelişerek dijital üzerine attıkları yeni adımları görmenin heyecan verici olduğunu dile getirdi.

Oyun sektöründe yapılan yeni yatırımlarda röportajda yer aldı. Stüdyonun ilk işi olan Back Streets’in App ve Play Store’da kısa süre sonra yayında olacağı ifade edildi.