Bilge Adam Bilişim Grubuna bağlı Opthema Teknoloji ve HR Thema’nın sosyal medya ve SEM ajansı Destex Digital oldu!

Bilge Adam Bilişim Grubu iştirak şirketleri içinde yer alan Opthema, uzun yıllardır büyük ölçekli kurumlara sağladığı hizmetlerle biriktirdiği süreç teknolojileri, veri yönetimi, yazılım geliştirme, yazılım kalite yönetimi gibi kökleşmiş alan tecrübe birikiminin yanında IoT, İHA, Sensor uygulamaları gibi yeni nesil teknoloji çözümleri sunar.

HR thema, yüzünü İK disiplinine çevirmiş yenilikçi ve çevik çözümler sunan 20 yıllık bir İK Danışmanlık şirketidir. Dönemsel kaynak ihtiyaçlarında, doğru insanı bulma, geliştirme, motive etme, tutundurma ve zamanı geldiğinde kurumdan geri çekme gibi süreçleri bilimsel bir yaklaşım ile ele alır ve yönetir.

Opthema ve HR Thema bundan sonraki süreçte SEM ve Sosyal Medya operasyonlarını Destex Digital ile yürütecek.

Opthema ve HR Thema’nın dijital anlamda daha da ileriye taşınması ve etkin bir sosyal medya varlığı adına Destex Digital olarak çalışmalara başladık. İçerisinde bulunduğumuz büyük dijital dünyada başarılı şirketlerin profesyonel bir dijital varlık göstermesi ve etkili kampanyalar ile etkileşim oranlarını arttırması adına özel reklam planları oluşturuyoruz.

Alanında uzman sertifikalı Google Ads ekibimiz ve Sosyal Medya Uzmanlarımız ile doğru reklam stratejilerini kurguluyor ve potansiyel kitleye yönelik sektör tecrübelerimiz ile doğru kişiye doğru yerde ulaşıyoruz!