Ülkemizin geleceğine yön verecek aydın gençlerini yetiştiren köklü eğitim kurumu Koç Üniversitesi Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin performans ajansı Destex Digital oldu!

İleri görüşlü, dijital ile gelişen ve geleceğe yön veren gençler yetiştirmek için eğitim kurumlarına çözüm ortaklığı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Dijital reklamcılık faaliyetlerimizde birçok köklü eğitim kurumu ile çalışmaktayız. Her kurum için kendi hedeflerine yönelik özelleştirilmiş reklamcılık stratejileri geliştiriyoruz. Bu alanda edindiğimiz tecrübe ve elde ettiğimiz datalarımız ile yüksek dönüşümler elde ediyoruz.

Daha düşük maliyetlerle daha yüksek ve ilgili tıklamalara erişebilmek, kampanyaları en iyi şekilde ölçümlemek ve web sitelerinden alınan verimi arttırmak, Destex Digital’ın başlıca amacı. Bu bağlamda müşterilerimizi en iyi şekilde yönlendiriyor ve iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde kaliteli dijital reklamcılık çözümleri sunuyoruz.

Koç Üniversitesi Sağlık Merkezi için de profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımızı aktif ettik. Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi için güçlü dijital kampanyalar oluşturduk.