Destex Digital olarak Türkiye’de belirli sayıda ajansa verilen Google Premier Partners sertifikasına sahip olduk!. Peki Google Premier Partners nedir? Nasıl Google Premier Partner ajansı nasıl olunur?

Google Premier Partner rozeti, Google tarafından sınırlı sayıda ajansa verilen ve Google reklam kampanyaları bazında müşterileri için çok iyi sonuçlar elde eden iş ortaklarını tanımak amacı ile tasarlanmıştır. Bu rozete sahip olup Premier İş Ortakları’na dahil olan ajanslar, ek sertifikasyon gereklilikleri sağlıyor ve Google’dan daha fazla destek alıyorlar.

Sektörümüzdeki 10 yıllık çalışmalarımız sonucu yüksek deneyimli ajanslar arasında görülmek bizleri hem onure hem de mutlu etti.

Destex Digital olarak uzun yıllardır dijital dünyada müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve onlara kusursuz-kesintisiz  reklamcılık çözümleri sunuyoruz. Özel medya planlamaları ile markaların köklü varlıklarını dijital dünyada da elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Aynı şekilde yeni bir marka için yola çıkan kuruluşların kısa sürede bilinirlik kazanması ve satış stratejilerini geliştirmeleri adına yol gösteriyoruz. Alanında uzman 25 kişilik ekibimiz ile doğru işler ortaya koymaktan ve mutlu müşterilerimiz ile yıllar süren çözüm ortaklıkları oluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Destex Digital artık “Google Premier Partners“!