Asortie Mobilya


Asortie;, mobilya ve dekorasyon adına, kendinizi mutlu hissedeceğiniz olağanüstü tasarımların doğduğu bir atölyedir. 1965 yılından bugüne gelişen engin bir tecrübenin ürünü ile müşterilerine hizmet sağlayan Asortie, kendine özgü çizgisi ile günün moda anlayışına paralel olarak dizayn edilmiş fark edilebilen ürünler tasarlıyor.

Asortie’nin en önemli ilkesi kullanıcının hayalinde saklı olan mekânı mükemmel şekilde tasarlamak ve üretmektir. Temel amaç; kullanıcıya mutluluk kazandıran tasarımlara hayat vermektir.


Hedef


Markanın, hedef kelimelerinde arama sonucu sayfalarında görünür bir şekilde listelenmesini sağlamak ve ziyaret oranlarını arttırmak. Tüm bunların doğrultusunda Arama motoru dostu bir web sitesi ortaya çıkarmak.


Çalışmalar


Sektör, rakip, site içi ve anahtar kelime analizleri doğrultusunda eksiklerimizi belirleyerek, nerden başlayacağımızın planını oluşturduk. Anahtar kelimelerinde ve ziyaret oranlarında gördüğümüz düşük grafiği yukarı çekebilmek için sayfa optimizasyonları ve içerik revizeleri ile geliştirme çalışmalarına başladık. Ziyaretçilerine hizmet kategorilerinde bilgi edinecekleri veriler ileterek, sayfada kalma sürelerini uzattık. Tekrar ziyaret etme oranlarının yükselişi ise güncellenen sayfa içeriği ve yapılan değişiklikler ile daha sık takip edilmeye başladığımızı gösterdi.   Aşağıdaki tablo Kasım 2018 Organik trafik verilerini göstermektedir;   


Organik trafikten edinilen son 3 aylık istatistikler (Ekim-Kasım-Aralık 2018)Sonuç


2018 yılı gösterim sayısı (organik arama sonucu) toplam 335,168 ziyaretçi, Aylık gösterim sayısı (organik arama sonucu) ortalama 27,930 ziyaretçi oldu. Asortie, son 6 aylık veriler göz önünde bulundurulduğunda 27 Bin 127 tıklama ve 983 Bin arama sonuçlarında gösterim aldı. Ortalama anahtar kelime konumu 14,2’ye eriştirildi. 43 anahtar kelimede ilk sayfa başarısı sağlandı. (ilk sayfada yer alana anahtar kelimelerin sıralama ortalaması 1. ve 6. sıra olarak değişiklik göstermektedir.)


Sektör rekabeti yoğun ve zor olan anahtar kelimelerin istatistikleri;Klasik Mobilya kelimesi sıralama dalgalanmalarına bağlı olarak arama sonuçlarında ortalama 1,9 sıralamasında, Ziyaretçi gösterim sonuçlarında ise toplam 22.871 kez gösterim aldı.


Kapı Modelleri kelimesi sıralama dalgalanmalarına bağlı olarak arama sonuçlarında 5. - 7. sıralarda, Ziyaretçi gösterim sonuçlarında ise toplam 75.174 kez gösterim aldı.


Sedir Modelleri kelimesi sıralama dalgalanmalarına bağlı olarak arama sonuçlarında ortalama 5,1 sıralamasında, Ziyaretçi gösterim sonuçlarında ise toplam 39.254 kez gösterim aldı.


Şark Köşesi Modelleri kelimesi sıralama dalgalanmalarına bağlı olarak arama sonuçlarında ortalama 2,9 sıralamasında, Ziyaretçi gösterim sonuçlarında ise toplam 14.096 kez gösterim aldı.


Otel Mobilyaları kelimesi sıralama dalgalanmalarına bağlı olarak arama sonuçlarında ortalama 2,4 sıralamasında, Ziyaretçi gösterim sonuçlarında ise toplam 2.956 kez gösterim aldı.


Ahşap Kapı Modelleri kelimesi sıralama dalgalanmalarına bağlı olarak arama sonuçlarında ortalama 3,4 sıralamasında, Ziyaretçi gösterim sonuçlarında ise toplam 12.249 kez gösterim aldı.


Klasik Koltuk kelimesi sıralama dalgalanmalarına bağlı olarak arama sonuçlarında ortalama 1,5 sıralamasında, Ziyaretçi gösterim sonuçlarında ise toplam 9.422 kez gösterim aldı.
ASORTİE MOBİLYADAN ALDIĞIMIZ YORUMLAR


 
asortie mobilya yorum
ASORTİE MOBİLYA

Gerek arama motorları optimizasyonu, gerek sosyal medya ve adwords konularında yıllardır mutlu ve samimi bir içtenlikle çalıştığımız Destex Digital her projemizde tüm çabaları ile yanımızda oldu. Asortie Mobilya ailesi olarak Destex ekibine çok teşekkür ederiz.
SOSYAL MEDYADA BİZ